LadyCarDámy za volantem!

Je to konečně tu. Něco co jste dlouho hledaly se nyní konečně objevilo na internetu. Pokud jste to nehledaly, tak vězte, že nyní budete chtít být informovány o LadyCar a naše stránky vás nejen pobaví, ale i poučí. Jsme tu pro vás!

Pro všechny co rády řídí, pro všechny co se rády o autech baví. Pro všechny ty, co v autě tráví dobrovolně i nedobrovolně svůj čas. Jak se cítí matky za volantem? Změna ženy, která veze děti do školy a pak si jízdu užívá jen sama či s kamarádkami.
www.facebook.com/ladycar.czfacebook

Nebaví vás již poslouchat řeči pánů tvorstva o jejich jedinečnosti a výsadních právech mužů za volantem. Podívejte se na celou věc z dívčího pohledu. Muži nám namlouvají, že 10 cm je vlastně 20 a pak se nám diví, že máme problémy s odhadováním vzdálenosti při parkování. Přitom je mezi námi spousta žen, které zaparkují rychle a přesně do míst, do kterých by se nedovážil leckterý muž. V rally je spousta jezdkyň a navigátorek. Také co se týče “vychytávek ve voze”, kdo jiný by je neměl znát lépe než ženy. Je mistrovský kousek naskládat do auta děti, psa, věci na víkend a bezpečně odjet a dorazit do místa určení aniž byste nezapomněli nejmladší dítě ve vajíčku vedle auta nebo kabelku s doklady na střeše. Co zvládne žena za volantem, o tom mnohý muž nemá ani páru.

Proto je tady LadyCar. Dozvíte se tady fígle co za volantem, rady, jak zvládnout řízení, děti, čtyřnožce i stále radícího a kibicujícího spolujezdce (manžela). Jsme  web pro ženy tvořen ženami. Nahlédněte proto a zjistíte, že mnohé z vás mají stejné problémy a dokáží se nad to povznést. Vtipné historky střídají praktické rady a tipy.

Dámy, jste zvány na jízdu s webem LadyCar. Ukažte, že dívky, ženy a dámy za volantem jsou tu. Diskutujte a přispívejte na web svými názory a příběhy. Ukažte, že nejsme jen ozdobou po boku mužů, ale že dokážeme zkrášlit i silnice, vozy a že díky našemu stylu jízdy jsme my LadyCar neoddělitelnou součástí světa motorů, nablýskaných vozů, romantických projížděk, ale i převážení velkých nákupů, vyzvedávání dětí ze škol, popojíždění v kolonách a nekonečných pokusů zaparkovat v přeplněných uličkách.

Jsme tu pro vás pro všechny

LadyCar